baner

Ograniczenia na terenie Gminy Gniezno

KONTAKT Z SOŁTYSAMI

W związku z epidemią koronawirusa ograniczone zostały kontakty Sołtysów z mieszkańcami. Zobowiązania podatkowe należy wpłacać bezpośrednio na konto wskazane w decyzji wymiarowej.

 

ODPADY KOMUNALNE

Punkt Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych w Lulkowie ponownie otwarty dla mieszkańców Gminy Gniezno

URBIS Sp. z o.o. w Gnieźnie uprzejmie informuje, że od dnia 13.05.2020 r. Punkt Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych (PSZOK) w Lulkowie zostanie ponownie otwarty dla mieszkańców Gminy Gniezno.

Przypominamy, że Punkt Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych (PSZOK) w Lulkowie czynny jest w każdą sobotę miesiąca w godz. od 10:00 do 12:00 oraz w każdą środę miesiąca w godz. od 10:00 do 13:00 (z wyjątkiem świąt).

 

PRZESTRZEŃ PUBLICZNA

strefa_zolta


Można korzystać z gminnych placów zabaw i siłowni. Konieczne jest przestrzeganie zasad bezpieczeństwa związanych z utrzymaniem reżimu sanitarnego .
Zasady postępowania osób korzystających z placów zabaw i siłowni:
1. Przebywaj w otwartej przestrzeni placu zabaw lub siłowni wyłącznie w przypadku niewielu osób przebywających w pobliżu- unikaj większych skupisk.
2. Dezynfekuj ręce własnymi środkami dezynfekcji.
3. Używaj maseczek, przyłbic i innych zabezpieczeń na usta w sytuacji gdy odległość od innych osób jest mniejsza niż 2 metry.
4. Wyjątki 2-metrowego dystansu społecznego dotyczą rodziców z dziećmi( do 13 r.ż.), osób niepełnosprawnych, a także osób wspólnie mieszkających.

Pomimo zniesienia ograniczeń w korzystaniu z obiektów użyteczności publicznej, pamiętaj o przestrzeganiu zasad bezpieczeństwa, korzystasz z placu zabaw i zewnętrznych siłowni na własną odpowiedzialność. Poddawaj się nadal reżimowi sanitarnemu, w ten sposób unikniesz zarażenia koronawirusem.

 

Aktualne programy

Akademia Kompetencji Cyfrowych
Zdalna Szkoła +
Fundusz Dróg Samorządowych
Senior +
grant_gops
fundusze2014-2018
Inwestowanie w kształcenie
Maluch +
Liderzy Konsultacji Społecznych
Zdalna Szkoła
Fundusz Dróg Samorządowych
Akademia Kompetencji Cyfrowych
grant_gops
Zdalna Szkoła +
Senior +
Inwestowanie w kształcenie
Maluch +
Liderzy Konsultacji Społecznych
Zdalna Szkoła