baner1

baner2

baner3

baner4

EKOSPADEK - zapraszamy na warsztaty dla mieszkańców

Stowarzyszenie Na Rzecz Aktywizacji Społeczności Lokalnej "Siedlisko", Gmina Gniezno oraz Lokalna Grupa Działania "Trakt Piastów" serdecznie zapraszają mieszkańców Gminy Gniezno, szczególnie w wieku 55+ oraz młodzież do udziału w projekcie EKOSPADEK, w ramach Programu Aktywni Obywatele – Fundusz Krajowy, który służy realizacji ogólnych celów Funduszy EOG będących formą pozauninjej pomocy zagranicznej udzielanej przez Norwegię, Islandię i Liechtenstein.
 
Skorzystajcie z wyjątkowej okazji i weźcie udział w tworzeniu nowej gminy Gniezno, bardziej przyjaznej dla ludzi i środowiska, bardziej ekologicznej. Zaczniemy od stworzenia sąsiedzkiej sieci.
Pierwsze spotkanie pt” Między nami sąsiadami” odbędzie się 12.02. 9.00-13.00 w świetlicy w Lubochni. W jego trakcie odbędą się warsztaty umożliwiające bliższe poznanie się i wspomagające przeprowadzenie debaty publicznej. Warsztaty poprowadzi psycholożka Katarzyna Tomaszewska.
 
Drugie spotkanie - warsztaty cyfrowe. 26 .02 , 9,00 - 13,00 26 .02 świetlica Wierzbiczany. Podczas zajęć będzie można nauczyć się korzystania z aplikacji NiceTown, skanera QR kodów oraz narzędzi umożliwiających współpracę i komunikację z wykorzystaniem możliwości jakie daje internet. Liczymy na to, że młodsi uczestnicy pomogą seniorom oswoić technologię.
 
Trzecie spotkanie 26.03., godz. 9.00-13.00, świetlica w Lubochni: “Dogadajmy się” - warsztaty komunikacji interpersonalnej.
Ten moduł zostanie zakończony w kwietniu debatą publiczną z udziałem władz samorządowych na temat “Jak się żyje w naszej gminie z perspektywy młodszych i starszych mieszkańców?”
 
Zgłoszenia przyjmowane są telefonicznie 693 423 720 lub e-mailem biuro@siedlisko.gniezno.pl
Można się zgłosić tylko na wybrane działanie.
 
zaproszenie
baner

Aktualne programy

Przedszkole
Wyższa jakość kształcenia
Akademia Kompetencji Cyfrowych
Zdalna Szkoła +
Fundusz Dróg Samorządowych
Senior +
grant_gops
fundusze2014-2018
Inwestowanie w kształcenie
Maluch +
Liderzy Konsultacji Społecznych
Zdalna Szkoła
Fundusz Dróg Samorządowych
Akademia Kompetencji Cyfrowych
grant_gops
Zdalna Szkoła +
Senior +
Inwestowanie w kształcenie
Maluch +
Liderzy Konsultacji Społecznych
Zdalna Szkoła