baner1

baner2

baner3

baner4

Informacja o zajęciach GOSIR w Gnieźnie

Szanowni Rodzice i Opiekunowie!
Uprzejmie informujemy, że od dnia 24 maja 2021 roku GOSiR uruchamia zapisy na letnie „Półkolonie na sportowo". Systematyczne luzowanie rządowych obostrzeń w obszarze sportu i rekreacji daje nadzieję, że tegoroczne wakacje letnie przyniosą dzieciom ponownie wiele radości i satysfakcji, a proponowane przez nas zajęcia nie pozwolą im się nudzić. Placówka wypoczynku w GOSiR przygotowywana jest aktualnie do zgłoszenia w Kuratorium Oświaty w Poznaniu.
Opiekę nad dziećmi sprawować będzie doświadczona i przeszkolona kadra wychowawców. Zasady udziału w zajęciach, w tym liczebność dzieci w grupach oraz procedury reżimu sanitarnego obowiązujące w placówce wypoczynku podczas realizacji zajęć sportowych i rekreacyjnych, świetlicowych, spacerów i podczas spożywania posiłków, dostosujemy do przyszłych rekomendacji Ministerstwa Zdrowia i Ministerstwa Edukacji Narodowej i podamy je do publicznej wiadomości tak szybko jak będzie to tylko możliwe.


Chcemy zorganizować łącznie 9 turnusów półkolonijnych. Pierwszy turnus zaplanowany został w terminie od 28 czerwca do 2 lipca br., a ostatni od 23 do 27 sierpnia br. Półkolonie adresujemy do dzieci w wieku 7 -14 lat . Półkoloniści podzieleni zostaną na dwie grupy wiekowe 7-9 lat oraz 10-14 lat. Cena turnusu wynosić będzie 259 złotych. Zajęcia planowane są od poniedziałku do piątku, w godzinach 900 – 1500 na terenie Kompleksu Rekreacyjno-Sportowego GOSiR przy ul. Bł. Jolenty 5. Korzystanie z innych obiektów sportowych, w tym terenowych lub należących do innego niż GOSiR zarządcy uzależnione będzie od zakresu obostrzeń sanitarnych. Każdego dnia dzieci otrzymają 2 posiłki (śniadanie i obiad) serwowane przez restaurację hotelu Lech. Uczestnicy półkolonii każdego dnia przynoszą stroje kąpielowe oraz stroje sportowe, gdyż codziennie przewidziane są zabawy na basenie oraz zajęcia rekreacyjno-sportowe, a w ostatnim dniu spartakiada półkolonisty.
Wszelkie informacje dotyczące półkolonii, w tym program, zasady uczestnictwa i reżimu sanitarnego, regulaminy, zgody i karty uczestnika publikowane będą na stronie www.basengniezno.pl w zakładce PÓŁKOLONIE NA SPORTOWO.
Prosimy także o bieżące śledzenie aktualności na naszych stronach www.gosir.gniezno.pl i www.hotel-lech.pl oraz na facebooku.


W przypadku jakichkolwiek pytań prosimy o bieżący kontakt z kierownikiem półkolonii pod nr telefonu kom. 696-452-113
Zapisy przyjmują pracownicy szatni basenowej w godzinach otwarcia pływalni, pod nr tel. 660-348-114 lub 61 424-86-04.

 

ZAPRASZAMY NA ZAJĘCIA Z AQUA-AEROBIKU

Szukasz sposobu na smukłą sylwetkę? Chcesz pozbyć się zbędnych kilogramów i  opornego cellulitu? Bolą Cię plecy lub kolana...? A może przytłacza Cię zmęczenie i stres?

Mamy receptę! Ruch w wodzie przy muzyce. Bez obciążeń, bez kontuzji, ale za to ze świetnymi efektami dla ciała i duszy …to zajęcia z aqua-aerobiku, na które zaprasza Gnieźnieński  Ośrodek Sportu i Rekreacji .

Z zajęciami ruszamy już 1 czerwca br. o godz. 19.30.

W zajęciach aqua-aerobiku może uczestniczyć praktycznie każdy, zarówno osoby młode jak i starsze, szczupłe czy też zmagające się z nadwagą. Woda stawiając opór, staje się narzędziem naturalnie modelującym sylwetkę. W porównaniu z innymi formami aktywności, ruch w wodzie praktycznie nie obciąża stawów i kręgosłupa.

Zajęcia prowadzi wykwalifikowana instruktorka fitness i aqua-arobiku.

Zapraszamy we :  wtorki, środy i  czwartki o godz. 19.30.

Szczegółowych informacji udziela instruktorka : Ania 728 718 254

 Zapisy na zajęcia prowadzone są w kasie basenowej 

Gnieźnieński Ośrodek Sportu i Rekreacji,

ul. Bł. Jolenty 5, tel. /61/ 424 86 04, 660 348 114

Szczegółowe informacje dostępne na www.basengniezno.pl/aqua-aerobik

 

GOSIR

Aktualne programy

Przedszkole
Wyższa jakość kształcenia
Akademia Kompetencji Cyfrowych
Zdalna Szkoła +
Fundusz Dróg Samorządowych
Senior +
grant_gops
fundusze2014-2018
Inwestowanie w kształcenie
Maluch +
Liderzy Konsultacji Społecznych
Zdalna Szkoła
Fundusz Dróg Samorządowych
Akademia Kompetencji Cyfrowych
grant_gops
Zdalna Szkoła +
Senior +
Inwestowanie w kształcenie
Maluch +
Liderzy Konsultacji Społecznych
Zdalna Szkoła