baner1

baner2

baner3

baner4

Rusza Konkurs Mikrodotacji Wielkopolska Wiara 2021

Zapraszamy młode organizacje pozarządowe, aktywnych mieszkańców do udziału w Spotkaniu Informacyjnym nt. Konkursu Mikrodotacji Wielkopolska Wiara 2021!

W tej edycji, czeka Was wiele nowości! Możliwość dofinansowania mikrodotacji  aż do 10 tysięcy złotych! Dofinansowanie nowych obszarów działania m.in. na rzecz młodzieży, czy rozwoju młodych organizacji.
Aby dowiedzieć się, co dla Was przygotowaliśmy i jak złożyć wniosek o dofinansowanie, zapraszamy na Spotkanie Informacyjne, które odbędzie się  w dniu 21 lipca o godz.13.00  w Urzędzie Gminy Gniezno - Aleja Reymonta 9-11, 62-200 Gniezno.

Podczas spotkania chcemy:

- przybliżyć nowe założenia Konkursu
- opowiedzieć o zasadach aplikowania
- opowiedzieć o przykładach zrealizowanych pomysłów z poprzednich edycji.

Dodatkowo, opowiemy, jak będziemy Was wspierać na każdym etapie Konkursu: od składania wniosku i realizacji projektu po jego rozliczenie.
Więcej informacji o spotkaniu udziela Hubert Łaganowski - 534 205 699, hubert.laganowski@pisop.org.pl oraz Maria Brykczyńska - 693 423 720, biuro@siedlisko.gniezno.pl

Serdecznie zapraszamy!

Spotkanie organizowane jest przez Stowarzyszenie Na Rzecz Aktywizacji Społeczności Lokalnej „Siedlisko” w Lubochni we współpracy z Centrum PISOP.
Spotkanie organizowane jest w ramach projektu „Wielkopolska Wiara”, który współfinansowany jest przez Narodowy Instytut Wolności – Centrum Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego ze środków Programu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich NOWEFIO na lata 2021–2030.

ww2021

Aktualne programy

Przedszkole
Wyższa jakość kształcenia
Akademia Kompetencji Cyfrowych
Zdalna Szkoła +
Fundusz Dróg Samorządowych
Senior +
grant_gops
fundusze2014-2018
Inwestowanie w kształcenie
Maluch +
Liderzy Konsultacji Społecznych
Zdalna Szkoła
Fundusz Dróg Samorządowych
Akademia Kompetencji Cyfrowych
grant_gops
Zdalna Szkoła +
Senior +
Inwestowanie w kształcenie
Maluch +
Liderzy Konsultacji Społecznych
Zdalna Szkoła